pranie tapicerki chotomów

Pranie kanap i tapicerki meblowej Chotomów

Oferujemy pranie kanap na terenie miejscowości Chotomów. Wykonamy czyszczenie tapicerki meblowej nowoczesnymi i skutecznymi metodami. Zobacz efekt na zdjęciach:

Czyszczenie ekstrakcyjne staje się coraz popularniejszą metodą. W większości naszych domów znajdują się tkaniny ozdobne, które wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Każdy z nas wie, jak wygląda ręczna pielęgnacja mebli. Proces ten jest długi oraz męczący. Mało kto ma czas i ochotę regularnie prać swoje tkaniny.

Profesjonalne czyszczenie tapicerki

Znacznie lepszym, szybszym oraz prostszym sposobem jest skorzystanie z pomocy profesjonalnej firmy piorącej, która oferuje pranie tapicerki oraz kanap metodą ekstrakcyjną. Przyjrzyjmy się dokładniej tej usłudze, aby poznać sekret jej skuteczności. Składa się ona z pięciu etapów. Oto one:

  • Rozeznanie – pracownik rozpoznaje materiał, a następnie na tej podstawie dobiera odpowiedni środek piorący. Jeżeli powierzchnia tego wymaga, zabezpiecza on elementy pomieszczenia, które mogą ulec zalaniu lub zniszczeniu.
  • Odkurzanie – przed zastosowaniem środków chemicznych pracownik dokładnie odkurza powierzchnię. Ma to na celu usunięcie wszystkich zanieczyszczeń stałych, takich jak kurz, okruchy, włosy czy sierść.
  • Rozprowadzenie detergentu – preparat piorący zostaje naniesiony na całą powierzchnię tkaniny, wnika on w strukturę materiały i rozpuszcza gromadzące się tam zanieczyszczenia.
  • Odplamianie – jeżeli na powierzchni tkaniny znajdują się widoczne plamy, to specjalista dobiera odpowiedni odplamiacz. Środki o wysokiej mocy nanoszone są wyłącznie miejscowo.
  • Pranie kanapy – fachowiec, wykorzystując zaawansowane urządzenia piorące, pozbywa się z tkaniny wszystkich zanieczyszczeń. Brud i wilgoć zostają odessane.

Po zakończonym procesie prania metodą ekstrakcyjną tapicerka lub wykładzina wciąż jest wilgotna. Do jej całkowitego wyschnięcia potrzeba około 24 godzin.

Fachowe pranie kanapy z dojazdem do miejscowości Chotomów

Czyste oraz schludne wnętrza są wizytówką każdego dobrego gospodarza. Dotyczy to zarówno osób prywatnych, jak i przedsiębiorców, którzy do swoich biur zapraszają klientów z Chotomowa. Chcemy pokazać innym, że potrafimy odpowiednio zadbać o naszą własność. Brudne meble oraz wykładziny nie stanowią dobrego potwierdzenia dla naszych umiejętności.

Pranie kanap i narożników ma jednak znacznie więcej zalet. Jedną z najczęściej wymienianych korzyści jest możliwość pozbycia się z materiałów niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów. Organizmy, takie jak roztocza, mogą negatywnie wpływać na nasze samopoczucie.

Dodatkowo nowoczesne środki piorące zapewniają długotrwałą ochronę przed działaniem promieniowania UV oraz nadmiernym wchłanianiem brudu. Z tego powodu mieszkańcy miejscowości Chotomów chętnie zamawiają profesjonalne czyszczenie tapicerki i kanap.

🟠 Ile kosztuje pranie tapicerki w miejscowości Chotomów?

– kanapa 140 zł
– narożnik 170 zł

🟠 Czy dojazd do Chotomowa jest płatny?

Nie, specjalista przyjedzie pod wskazany przez Ciebie adres, nie obarczając Cię dodatkowymi kosztami.